Serwis
Klimatyzacji
Kielce

Serwisujemy klimatyzacje na terenie województwa świętokrzyskiego 

Serwis klimatyzacji Kielce

Osiągnięcie optymalnej temperatury w domu i w pracy niezależnie od pory roku? To możliwe dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom. Aby nic nie zakłócało ich prawidłowego działania, niezbędny jest regularny serwis klimatyzacji. Zadbaj o kondycję posiadanego sprzętu, zapewnij sobie czyste powietrze i utrzymaj gwarancję producenta. Nasi specjaliści zatroszczą się o stan techniczny Twojego klimatyzatora.

Postaw na optymalną temperaturę przez cały rok i brak dodatkowych kosztów oraz stresów związanych z usuwaniem niepożądanych usterek. Zadbaj o posiadane urządzenie, decydując się na współpracę z doświadczonymi specjalistami. Zobacz, na czym polega serwis klimatyzacji i co obejmuje oferowana przez nas usługa.

Polecamy się: KlimatyzajaKlima.pl

Po co wykonywać serwis klimatyzacji w Kielcach?

Regularnie wykonywane przeglądy sprawiają, że utrzymujesz wydajność klimatyzatora. Urządzenie szybko chłodzi latem i bezproblemowo grzeje jesienią i zimą. To gwarancja optymalnej temperatury przez cały rok.

Serwis to także ochrona zdrowia użytkowników. Zapewniamy parowe odgrzybianie klimatyzacji. To obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania zanieczyszczeń nagromadzonych w jednostce wewnętrznej. Pozwala utrzymać prawidłowe działanie i czystość generowanego nadmuchu. To pewność, że oddychasz powietrzem wolnym od szkodliwych drobnoustrojów.

Serwis klimatyzatorów to także jeden z warunków utrzymania gwarancji producenta. Większość urządzeń wymaga sprawdzenia raz w roku. Zyskujesz pewność, że w razie usterki naprawa klimatyzacji będzie wykonywana bez dodatkowych opłat.

Serwis klimatyzatorów Kielce – co obejmuje usługa?

Szczegółowy serwis klimatyzacji to:

  • kontrola stanu technicznego urządzenia – sprawdzamy, czy klimatyzator działa poprawnie, ustalając listę niezbędnych do wykonania działań,
  • parowe odgrzybianie klimatyzacji – wykonujemy czyszczenie i dezynfekcję wymiennika ciepła, zabezpieczając przed rozwojem drobnoustrojów,
  • sprawdzenie drożności instalacji – weryfikujemy stan faktyczny i wykonujemy niezbędne czyszczenie orurowania,
  • przegląd jednostki zewnętrznej – usuwamy zanieczyszczenia z bębna wentylatora i czyścimy wymiennik agregatu, umożliwiając sprawne oddawanie powietrza,
  • kontrola parametrów pracy klimatyzatora – sprawdzamy temperaturę przegrzania, ciśnienie odparowania, prąd pracy i szczelność układu freonowego,
  • przegląd układu – kontrolujemy stronę wizualną i techniczną połączeń i spawów w poszukiwaniu ewentualnych ubytków czy korozji oraz przeprowadzamy kontrolę przewodów,
  • uzupełnienie czynnika klimatyzacji – wykonujemy niezbędne nabicie układu, co zapewni sprawne i szybkie działanie urządzenia.

Profesjonalny serwis obejmuje więc przede wszystkim weryfikację stanu technicznego urządzenia, następnie parowe odgrzybianie klimatyzacji i ozonowanie. To najskuteczniejsza metoda pozwalająca na czyszczenie jednostki wewnętrznej za pomocą certyfikowanych preparatów. Po całym procesie możliwe jest sprawne uzupełnienie czynnika klimatyzacji.

Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej rodzinie lub pracownikom. Z urządzenia wydobywa się wyłącznie świeże i czyste powietrze, a wy cieszycie się jego prawidłowym działaniem przez długie lata.

Ile kosztuje serwis klimatyzacji w Kielcach?

Gwarancyjny serwis klimatyzacji jest zależny od marki urządzenia. Jest wykonywany przez doświadczonych pracowników z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych preparatów do czyszczenia. Nasi specjaliści zapewniają szybkie terminy i wysoką jakość wykonywanej usługi. Na miejscu troszczą się również o estetykę przestrzeni. Działamy na terenie całych Kielc.

Wykonujemy również pogwarancyjny serwis klimatyzacji posiadanej przez Klienta. Koszt serwisu klimatyzatora posiadanego przez Klienta jest ustalany indywidualnie po wcześniejszej konsultacji. Zapewniamy atrakcyjne warunki.

Naprawa klimatyzacji Kielce

Nasze usługi to nie tylko serwis i odgrzybianie, ale również profesjonalna naprawa klimatyzatorów. Diagnozujemy i usuwamy usterki także w urządzeniach z zakończoną gwarancją. Na życzenie Klienta możemy również zdemontować instalację czy przenieść jednostkę w inne miejsce. Gwarantujemy szybkie terminy, pracę na najwyższej jakości sprzęcie i estetykę świadczonych usług. Awaria klimatyzacji nie będzie już problemem!

Galeria realizacji

Nasi dostawcy

 

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy sprzęty najlepszych i sprawdzonych marek na rynku, takich jak: Haier, Rotenso, Fujitsu, LG

Dzięki temu wiemy, że nasze produkty Cię nie zwiodą!

klimatyzacj haier kielce logo

Serwis Klimatyzacji
na terenie:

 

Kielce, Cedzyna, Starachowice, Nowiny, Końskie, Świętokrzyskie, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Łazy, Miedziana Góra, Barwinek, Czarnów, Białogon, Baranówek, Karczówka, Niewachlów, Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Związkowiec

Masz pytanie?
Chcesz otrzymać ofertę?

 

Napisz do nas!

6 + 15 =

Miejsca montażu klimatyzacji

Do mieszkania

Do domu

Do biura