Klimatyzacja
do biura

Klimatyzacja w biurze to komfort i większą wydajność!

Klimatyzacja do biura Kielce

Optymalna temperatura w miejscu pracy, niezależnie od pogody? To możliwe! Postaw na klimatyzację do biura i ciesz się komfortowymi warunkami. Zapewnij sobie chłodny powiew latem i przyjemne ciepło zimą. Przekonaj się, dlaczego warto dbać o wygodę swoich pracowników przez cały rok i zobacz, jaka klimatyzacja w biurze sprawdzi się najlepiej.

Jak wybrać klimatyzator do biura?

Kawa, szybki Internet, dobry komputer — to nie wszystkie sprzęty, które zapewnią efektywną pracę. Dla pełnego komfortu pracowników niezbędna jest również klimatyzacja. Biuro to specyficzna przestrzeń, w której liczy się nie tylko właściwa temperatura, ale także dopasowanie estetyczne, poziom głośności czy sposób sterowania. Właśnie dlatego, wybierając klimatyzator do biura, musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Aby klimatyzacja w biurze zapewniała komfort Tobie i Twoim pracownikom, nasi specjaliści wezmą pod uwagę m.in.:

 • powierzchnię biura,
 • nasłonecznienie pomieszczenia,
 • umeblowanie oraz zastosowane rolety czy żaluzje,
 • izolację budynku,
 • głośność jednostki wewnętrznej,
 • estetykę klimatyzacji,
 • możliwości sterowania.

Klimatyzacja do biura – zalety

Dlaczego warto zdecydować się na klimatyzację w biurze? Przede wszystkim zapewni optymalny poziom temperatury, nawet jeśli za oknem panuje upalne lato. Okazuje się jednak, że to nie jedyna jej zaleta. Działanie urządzenia wpływa na wydajność pracowników na wiele sposobów. Zobacz, dlaczego warto postawić na dobrej jakości klimatyzator do biura.

 1. Przyjemny powiew chłodu latem i dogrzewanie zimą. Optymalne warunki do pracy to temperatura ok. 20-21℃ – pozwala zachować dobre samopoczucie i najlepszy poziom skupienia. Klimatyzacja do biura może utrzymywać ją na wybranym poziomie, bez względu na porę roku.
 2. Oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów i kurzu. Dzięki klimatyzacji w biurze pracownicy rzadziej chorują i mniej odczuwają skutki alergii. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć zwolnień z powodu złego samopoczucia.
 3. Wysoka estetyka. Najnowsze propozycje sprawdzonych producentów prezentują się naprawdę elegancko. Niektóre projekty mogą sprawić, że Twoje biuro będzie wyglądać jeszcze bardziej profesjonalnie.
 4. Komfort kontrahentów i klientów. Klimatyzacja w biurze sprawia również, że komfortowymi warunkami przez cały rok cieszą się także pojawiający się goście. Możesz bez przeszkód realizować ważne spotkania.
 5. Ciche działanie. Głośność pracy najlepszych jednostek jest zbliżona do 20 dB. To niewiele więcej niż szept, a więc nie wpływa na poziom skupienia pracowników i efektywność ich pracy.

Klimatyzacja do biura Kielce — postaw na sprawdzoną firmę

Komfortowe warunki do pracy i optymalna temperatura, niezależnie od pory roku — to wystarczające powody, by postawić na montaż klimatyzacji. Podpowiemy, która klimatyzacja do biura sprawdzi się u Ciebie najlepiej i zamontujemy wybrane urządzenie. Postaw na najwyższą jakość!

Zalety posiadania
klimatyzacji w biurze

Klimatyzacja do biura Kielce Komfort

Wysoki komfort temperaturowy zarówno w lecie, jak i w zimie

Klimatyzacja do biura Kielce Wydajność

Zadowoleni pracownicy to znacznie wieksza wydajność

Klimatyzacja do biura Kielce estetyka

Optymalizacja energetyczna wpływa korzystnie na koszty utrzymania biura

Ceny wraz z podstawowym montażem:

*Ceny dla klientów indywidualnych z podatkiem VAT 8%

Nasi dostawcy

 

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy sprzęty najlepszych i sprawdzonych marek na rynku, takich jak: Haier, Rotenso, Fujitsu, LG

Dzięki temu wiemy, że nasze produkty Cię nie zwiodą!

klimatyzacj haier kielce logo

Klimatyzacja do biura:

Kielce, Cedzyna, Starachowice, Nowiny, Końskie, Świętokrzyskie, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Łazy, Miedziana Góra, Barwinek, Czarnów, Białogon, Baranówek, Karczówka, Niewachlów, Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Związkowiec

Masz pytanie?
Chcesz otrzymać ofertę?

 

Napisz do nas!

12 + 6 =

Miejsca montażu klimatyzacji

Do mieszkania

Do domu

Do biura