Klimatyzcja
Rotenso
Kielce

Sprzedaż, montaz i serwis urządzeń ROTENSO
na terenie województwa świętokrzyskiego 

Klimatyzacja rotenso Kielce_logo

Klimatyzacja ROTENSO Kielce

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Rotenso na terenie województwa świętokrzyskiego. Oferujemy pełną obsługę w tym zakresie: od doradztwa przy wyborze urządzenia, poprzez profesjonalny i estetyczny montaż, po coroczne serwisy i bieżące naprawy. Sprzedawane i obsługiwane przez nas urządzenia utrzymują pełną gwarancję producenta, która aktualnie wynosi 5 lat.

Rotenso to innowacyjna marka specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Opierając się na wysokowydajnej technologii inwerterowej, firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, wprowadzając na rynek urządzenia charakteryzujące się niezawodnością i nowoczesnym designem. Dzięki wieloletnim inwestycjom, Rotenso umacnia swoją pozycję jako lider w dostarczaniu ekologicznych systemów klimatyzacji i pomp ciepła. Kluczowym celem marki jest dbałość o zdrowie i komfort użytkowników, co potwierdza wprowadzenie wielostopniowego procesu filtracji i oczyszczania powietrza. Firma posiada ogólnopolską sieć serwisową, gwarantując wsparcie na najwyższym poziomie.
Rotenso to synonim innowacji, dbałości o środowisko i niezawodności w jednym.

Wybrane produkty ROTENSO

Ukura X

Krótki opis produktu

Ceny wraz z podstawowym montażem:

*Ceny dla klientów indywidualnych z podatkiem VAT 8%

Wynik sprzedaży produktów firmy

285
Klimatyzacja rotenso Kielce_logo

Galeria produktów firmy

Klimatyzacja ROTENSO

 

Kielce, Cedzyna, Starachowice, Nowiny, Końskie, Świętokrzyskie, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Łazy, Miedziana Góra, Barwinek, Czarnów, Białogon, Baranówek, Karczówka, Niewachlów, Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Związkowiec

Miejsca montażu klimatyzacji

Do mieszkania

Do domu

Do biura

Masz pytanie?
Chcesz otrzymać ofertę?

 

Napisz do nas!

6 + 6 =